Neler Yapıyoruz?

0 (312) 251 77 70 numaralı çağrı merkezimizi arayarak reklamcılık alanında uzman ekibimize ihtiyaçlarınızı anlatabilir, görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Önce sizleri dinliyor, daha sonra genel ve sektörünüze özel reklam stratejileri geliştiriyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik, şirketin iç ve dış dünyadaki görünen yüzüdür. Rengi ve logosuyla şirketin pazardaki duruşunu temsil eder. Sektörde sağlam temelle yer alabilmek, müşteride pozitif bir izlenim uyandırabilmek için her şirketin kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır. Hüner Medya olarak, çalıştığımız şirketleri tüm ayrıntılarıyla inceler, sektör analizi yaparız. Kurumsal kimliği oluştururken yaptığımız tüm araştırmaları sentezler ve şirketi en iyi temsil edecek renk karması eşliğinde ,dikkat çekici tasarımlar hayata geçiririz.

DİJİTAL PAZARLAMA

Hüner Medya olarak, gelişen dijital dünyayı yakından takip ediyor, müşterilerimize en yeni bilgilerle hizmet veriyoruz. Çevrimiçi reklamcılıkta fark yaratmanızı sağlayacak; Google Adwords planları, Google arama motorunda sizi organik olarak en üstlere çıkartacak SEO ayarlarıyla; arama motoru optimizasyonu düzenlemeleri ve sosyal medya(Facebook,Instagram,YouTubevb.) reklam stratejileri oluşturuyoruz.

KURUMSAL WEB SİTESİ

Başarılı bir web site tasarımının temelinde müşteri isteklerini iyi anlamak yatıyor. Biz, müşteri isteklerine önem veriyor ve süreci birlikte yürütüyoruz. Marka kimliğine uygun, sektör ve rakip firmaların analizlerini yaparak, deneyimli tasarım ekibimizle müşterimize alternatif web site ara yüzleri sunuyoruz. Seçilen tasarımı titizlikle kodluyor, müşterimizin sektörde ön plana çıkmasına yardımcı özel yazılım sistemimizle SEO ve SEM ayarlarını yapıyoruz.

PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Hüner Medya olarak tanıtım filmleri çekiyor, ürün ve mekan tanıtımları yapıyor, 3 boyutlu animasyon filmleri oluşturuyor, seslendirme hizmeti veriyoruz. Drone ile özel havadan çekimler düzenleyerek, fark yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Hüner Medya olarak sosyal medyada marka kişiliğine uygun stratejiler oluşturur, post, bülten, video içerikler üretir, kampanya ve yarışmalar düzenler, ürün tanıtımı yapar, hedef kitleye uygun sosyal medya reklamları planlar ve bu reklamların aktifliğini analiz ederiz. Müşterilerimizin sosyal medya hesap etkinliklerini aylık olarak raporlarız. Her ay raporlamaya göre stratejileri yeniler, etkin sosyal medya hesapları için uygun kampanya içeriklerini ve reklam bütçesini oluştururuz.

GRAFİK TASARIM

Hüner Medya’nın kreatif ekibi olarak başlıca amacımız düşünceyi karşı tarafa hissettirebilmek .Bunun için görsellerin algılanabilir ve görülebilir olmasına özen gösterir; bir düzlemde, iki boyutlu ve ya üç boyutlu tasarımlar organize eder; kaliteli renklerde, özgün tasarımlar üretiriz.